main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rogert Room poodiumi teisel astmel. Erakogu

Rogert Room poodiumi teisel astmel. Erakogu

Rogert Roomil edukas nädalavahetus

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
08.05.2019
08:52

Nädalavahetusel toimunud krossivõistlustel sai Rogert Room teise ja üheksanda koha.

Laupäeval sõideti Tihemetsas EHKK teine etapp. Esimeses sõidus oli Rogert Room kolmas, teises sõidus teine ja kokkuvõttes kuulus saarlasele samuti teine koht. “Oli tore võistluspäev, eriti toredaks tegi selle see, et oli kaasa -elajaid, kes andsid powerit juurde,” vahendas motomees oma facebooki küljel.

Pühapäeval sõideti Lätis Eesti meistrivõistluste teine etapp, mis kujunes juba raskemaks päevaks. Ilm oli ka sajune ja see tegi raja väga ühesooneliseks, ehk siis oli vaid üks hea ideaal- trajektoor.

“Elu tegin endale raskeks oma kehvade startidega,” tõdes ta. “Esimesest sõidust sai tuldud hooga tagant sinnamaani kuni sain kümnenda koha mehe kätte. Siis aga ühel allahüppel ta kukkus ja ma lendasin talle otse sisse. Tõusin püsti ja jätkasin sõitu, aga enam kohta parandada ei õnnestunud. Kukkumisest oli ka tsikkel kõvasti kannatada saanud.”

Pärast taastumispausi tuli minna teise sõitu. Sõidu algul ei saanud Rogert Room hästi hoo peale, aga sõidu keskel tuli vähe parem tunne ja ta tegi palju mõõda sõite kuniks sai kuuenda mehe kätte.

Koos sõideti kolm ringi, aga konkurent kattis hästi sõiduliine. Viimasel ringil pingutas Rogert Room veel täiega, aga siis tuli väike sõiduviga. “Pidin muutma mahajääjate pärast sõidutrajektoori ja see karistas valusalt,” selgitas ta. “Ei pannud tähele, et selline suur löökauk oli ees ja sealt lendasin kohe üle lenksu – sellega pääses üks mööda. Tõusin jälle püsti ja töristasin selle pool ringi finišini. Koht 8 ja kokkuvõttes siis 9. koht.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.