Taritu krooniti saalijalgpalli meistriks

Kategooriad: Jalgpall
23.02.2020
20:41

KAABELTAU-saalijalgpalli liiga 2020 võitja selgus lausa turniiri viimase kohtumisega, kui FC Taritu alistas Sörve 8:6 (2:3).

Laupäeval Salme võimlas toimunud mäng oli tõeliselt nauditav triller, kus meeskonnad näitasid saalijalgpalli võlusid selle parimas esituses ja kompromissitut heitlust jätkus lõpuvileni välja.

Kuigi poolaja võitis 3:2 Sörve ja 33.minutiks juhiti juba 5:3, siis FC Taritu “lõpuspurdile”, kui 10 minutiga kostitati Sörvet 5 väravaga ja neil oli jõudu vastata vaid ühega.., särasid mängu lõpuks tablool hoopis 8:6 FC TARITU võidunumbrid.

Lõplik turniiritabel: (võit-viik-kaotus, löödud:lastud väravad, punktid)

1. FC Taritu 6-2-0 61:29 20 punkti
  2. Sörve 5-2-1 88:42 17 punkti
  3. Kaarma SK 3-1-4 51:66 10 punkti
  4. Niidu FC 2-0-6 53:70 6 punkti
  5. FC Smuuli 1-1-6 26:64 4 punkti

KAABELTAU-saalijalgpalli liiga 2020 võitjamedalid teenisid auga välja:

Priit Salong, Kristen Mere, Martin Lonn, Alex Salong, Mark-Kristjan Pitk, Raimond Salong, Edmond Salong, Keito Liiv, Margus Valge, Martin Prostang, Sander Viira.

Turniiri eriauhinnad kuulusid: Priit Salong (FC Taritu), Priit Suluste (Sörve) ja Mihkel Alamaa (Kaarma SK).

Korraldajad TÄNAVAD koostööpartnereid: KAABELTAU OÜ, SAAREMAA  VALLAVALITSUS, BEST BEANS OÜ, BALTIC BETTING OÜ, KULKA SAAREMAA EKSPERTGRUPP.