main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubi tõi finaalturniiri kodusaali

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.02.2020
17:08

Saaremaa Võrkpalliklubi võitis kodus kindlalt RTU/Robežsardze 3:0 (25:22, 25:15, 25:15) ja sellega mängitakse Credit24 Meistriliiga finaalturniir taas Kuressaares.

Peatreener Iannis Kalmazidis ütles, et oli raskem mäng, kui eelmine Jelgavaga ja seda just alguses. “Nad alustasid riskeerivalt planeeriva serviga,” rääkis ta. “Me ootasime seda, aga nad tegid seda väga hästi kuni hakkasid eksima. me saime aga hea rünnakuga end mängu ja meil olid mängijad keskendunud. Neil tekkisid probleemid, kui Aivis Abolins sai vigastada, sest ta kandis vastuvõtul põhiraskust.”

Iannis Kalmazidis oli rahul, et meeskond täitis oma eesmärgi, sest põhiturniir võideti ja õnnitlused fännidele. “Kahjuks on halvad sõnumid Milanost, kus ei saa koroona viiruse pärast mängida,” märkis peatreener.

“Me väga soovisime sinna minna ja nüüd me ei tea, millal mängime nendega. Meie plaanid on see segi löönud. Kuidas see mõjus meie plaanidele saan öelda kahe kuu pärast. olime füüsiliselt ja mentaalselt valmis, nüüd tuleb teha muutusi.”

Henri Treial tõi 11, Javier Jimenez ja Daniel Maciel lisasid mõlemad 10 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.