main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Almerias oli kõik rahulik. Alver Kivi

Almerias oli kõik rahulik. Alver Kivi

Koroona viirus võib nurjata Saaremaa Võrkpalliklubi euromängu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.02.2020
14:27

Itaalias Lombardias on registreeritud koroonaviiruse juhtumeid ning sellega seoses jäetakse seal ära kõik suuremaid rahvamasse koguvad spordivõistlused. Kolmapäeval peaks Milanos mängima oma CEV Challenge Cupi kohtumise sealse Powevolleyga Saaremaa Võrkpalliklubi.

“Oleme äraootaval seisukohal ja ei oska hetkel sel teemal midagi konkreetset öelda,” ütles Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp. “Ootame vastuseid. Sellest probleemist on teadlikud nii meid võõrustav klubi, kui rahvusvaheline alaliit. Meil on plaan hakata sõitma esmaspäeval hommikul, aga vastus mängu ärajäämise kohta võib tulla ka siis, kui oleme juba seal kohapel ehk siis teisipäeval või kolmapäeval.”

Hannes Sepa sõnul on meeskond jätkuvalt kohtumiseks valmistumas. Samas on rakendatud ka ettevaatusabinõusid mängijatele individuaalselt. “Itaalias sõidame oma bussiga ja avalikku transporti meil asja pole,” lausus ta.

Lombardia amatöörtasemel on edasi lükatud koguni 88 jalgpallimängu, samuti korv- ja võrkpallikohtumisi. Ära on jäetud jalgpalli Serie A kohtumised Atalanta – Sassuolo ja Milano Inter – Sampdoria. Ka jalgpalluri Ragnar Klavani leivaisa Cagliari mäng Veronaga on edasi lükatud.

Kümne Itaalia linna tänavad olid laupäeval inimtühjad, väljas oli näha vaid üksikuid inimesi. Kauplused, koolid ja erinevad avalikud asutused jäävad samuti teadmata ajani suletuks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.