main banner
Saaremaa Spordisõber logo
NatWest pank jätkab Guernsey 2021 mängude peasponsorina

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
24.02.2020
08:12

Viimaste aastate Saarte mängude peasponsor NatWest Bank andis teada, et toetab ka 2021. aastal Guernseyl toimuvaid võistlusi.

NatWest Bank on toetanud Rahvusvahelist Saarte Mängude Assotsiatsioon (IIGA) 1998. aastast, sest tegu ei ole mitte ainult spordi- vaid ka osalevate saarte inimeste kultuurivahetuse ja sotsiaalse suhtluse tasandiga.

“IIGA ja NatWest Internationali partnerlus on andnud olulise panuse meie mängude arengusse ja see on võimaldanud meil kasvada nii suuruses, kui teadmistelt,” ütles IIGA esimees Jőrgen Pettersson.

“Oleme ülimalt tänulikud NatWest panga poolt näidatud entusiastliku toe eest, mis on inspireerinud meid arendama mänge liikumisel, mis muudab elusid ja on katalüsaatoriks saareriikide arendamiseks.”

Üks panga juhte Rob Girard: “Me oleme uskumatult uhked oma partnerluse üle IIGA-ga ja on hea meel jätkata meie sponsorlust Saarte mängudel. Ma ootan, et nautida meeldejäävat nädalat Guernseyl ja jätkame toetamist sportlaste arendamise programmiga.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.