main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Töö on tehtud. Israel Start-Up Nation

Töö on tehtud. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim lõpetas Türgis peagrupis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.02.2020
08:21

Tour of Antalya 4. etapil lõetas Israel Start-Up Nation meeskonnas sõitev Mihkel Röim peagrupis ja sai kokkuvõttes 98. koha, kaotades võitjale 14.17.

“Tänane plaan oli alguses selline, et minu peale ei mängi ja veame hoopis Iisraeli poissi lahti,” rääkis Mihkel Räim. “Algselt oli plaan, et mina olen tema taga finišis, kõik teised tiimid mõtlevad, et minu peale pannakse, aga siis lasen vahe sisse ja ta hakkab spurtima. Tahtsime natuke segadust külvata. Küll aga plaan B oli see, et asun tema ette kui meestest puudus tuleb ja nii ka oli. Kõik mehed pidid praktiliselt liiga vara ette minema ja meil ei jätkunud püssirohtu.”

Mihkel Räim lisas, et paraku tegi sprinter mõned valed otsused ja otsest tulemust ei tulnud.

Järgmine start juba Belgias 3. märtsil Le Samyn.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.