main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn raja ääres. twitter

Ken Torn raja ääres. twitter

Tänak testkatsel neljas, Torn katkestas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.09.2018
16:48

Türgi teedel sõidetava autoralli MM-sarja kümnenda etapi testikatsel said Toyota WRC-ga sõitvad Ott Tänak ja Martin Järveoja neljanda koha kaotades kiireimale Thierry Neuville’le pea 4 sekundiga.

“Meil on nüüd Türgi teedelt esimene tunne käes ja ma pean ütlema, et tingimused on üsna keerulised. Testikatse näitas, et katsete teine läbimine saab sel rallil olema päris raske,” ütles Ott Tänak ralliraadio vahendusel.

Rallile suurte lootustega läinud Juunior WRC sarjas kihutav Ken Torni tabas tagasilöök juba testikatsel, kui tema Ford raja äärde jäi, seetõttu sai ta seda läbida vaid ühe korra.

Türgi ralli on JWRC masinate hooaja viimaseks võistluseks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.