main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Stardis. Ken Torn facebook

Stardis. Ken Torn facebook

Ken Torn alustas neljanda ajaga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.09.2018
08:07

Türgi MM ralli on JWRC klassis hooaja viimane ja tänu sellele jagatakse võitjale topelt punkte ja kõrged sihid on ka Ford Fiestaga sõitvatel Ken Tornil ja Kuldar Sikul, kes alustasid esimese katse neljanda ajaga.

“Tiitliheitlus on vägagi pingeline ja midagi ei ole veel otsustatud,” märkis  Ken Torn. “Hommikul saime sõita ka testikatset, mis kahjuks meie jaoks väga edukalt ei kulgenud. Viimases kurvis oli pisikene trampliin, mis veidi autot kergitas ja maandumisel põhjustas pooltelje purunemise. Veeresime küll kuidagimoodi üle finiši, kuid siis tuli meil jääda ootama mehhaanikuid.”

Ken Torn ütles, et õhtul Marmarise linnas sõidetud ralli esimesel kiiruskatsel mingeid probleeme ei tekkinud ja üle finišijoone tuldi oma klassi neljanda ajaga. “Homne päev saab olema paras katsumus, kuna need teed on siin keerulised isegi WRC masinatele, mistõttu tuleb meil oma sõidujoont ja taktikat erilise hoolega jälgida. Tõenäoliselt saab tegu olema rohkem vastupidavuse ja õnnemänguga, kui puhta ralliga,” tõdes noor rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.