main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Türgi keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Türgi keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Türgis kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.09.2018
08:08

Türgis sõidetava autoralli MM-sarja reedel Marmarise linnas sõidetud esimese etapi järel on Toyotal sõitvad Ott Tänak ja Martin Järveoja kolmandal kohal, jäädes Mikkelsenile alla 2,8 sekundiga.

“Meil on nüüd Türgi ralli teedest esimene maitse olemas ja ma pean ütlema, et olud on päris karmid. Sain aru, et katsete teistkordne läbimine saab sellel rallil olema keeruline,” rääkis Ott Tänak.

“Õhtul oli kergeks sissejuhatuseks lühike linnakatse, kuid tõeline ralli algab homme. Loomulikult on meie eesmärk olla kiire, kuid me peame olema ka nutikad, sest edu võti saab olema rehvides ja puhtas sõidus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.