main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskonna täiendus. Saaremaa Võrkpalli Liit

Naiskonna täiendus. Saaremaa Võrkpalli Liit

Saaremaa naiskonna mängijad käesoleval hooajal

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.09.2018
12:58

Võrkpalli meistriliigas mängima hakkav Saaremaa naiskond avalikustas koosseisu.

Üheks liitujaks on saarlane Kaisa Õunpuu, kes ütles, et ta on tahtnud alati kodusaart esindada meistriliigas. „Varem pole seda võimalust mul olnud ja olen pidanud seepärast teistes võistkondades mängima. Eelmisel hooajal kuulusin nii Saaremaa esiliiga võistkonda, kui Tallinna Ülikooli meistriliiga võistkonda, kuid hooaja lõpul tuli siiski valida, kumma võistkonnaga lähen vastu finaalmängudele ja valisin tollel korral meistriliiga võistkonna kasuks,” täpsustas Õunpuu eelmise hooaja tagamaid.

Nurgaründaja sõnul pole ta varem ainult Eesti meistrivõistlusi ja karikavõistlusi mänginud, sest Saaremaa teatavasti Balti liigat sellel hooajal ei mängi. „Mänge on küll eelmistest hooaegadest vähem, aga seda rohkem peaks olema energiat ja tahtmist,” oli Õunpuu lootusrikas, kes on võimeline mängima ka diagonaalründaja positsioonil.

Konkurents on meistriliigas sellel aastal kindlasti tihedam  kui eelmistel hooaegadel, sest võrdsemaid võistkondi on rohkem. „Saarlastel on alati olnud oma kangus, jonnakus ja tahe midagi eriti hästi teha. Loodan, et Saaremaa vaim tuleb ka meile veel appi ja anname igale vastas-võistkonnale südika lahingu,” oli Kaisa sõjakas.

Saaremaa spordikoolist tuule tiibadesse saanud Õunpuu loodab, et võistkond mängib finaalis kõikides sarjades. „Eriti ootan Karikafinaale, sest see peetakse meestega koos ja siis on saalis palju rohkem kaasaelajaid ning melu saalis suurepärane. Olen küll aastaid Meistriliigas mänginud, aga siiani pole mul veel ühtegi meistritiitlit. Loodan, et sellel aastal saan oma kodusaart esindades selle kätte!” pani Õunpuu oma võistkonna eesmärgi juba paika.

Võistkonnas on lisaks Kaisa Õunpuule veel teisigi meistriliigas pallinud mängijaid. Saaremaa kodupublikule peaks tuttav olema kindlasti Gerli Toomela, kes sarnaselt Õunpuuga valis möödunud hooaja lõpus Tallinna Ülikooli meistriliiga naiskonna, olgugi, et kuulus tegelikult ka Saaremaa naiskonna esiliiga ridadesse. Toomela mängis Saaremaa naiskonnaga esiliigas ka 2016/2017 hooajal.

Aastaid meistriliigas pallinud mängijatest esindavad tänavu Saaremaa naiskonda sel hooajal veel sellised ülikogenud mängijad nagu Pille Vahtra, õed Egle ja Erle Püvi, Silja Ostrov ning Dorit Heinastu.

Lisaks aitavad Saaremaa naiskonda käesoleval hooajal pikalt Sparta esiliiga naiskonna tempomängijana tegutsenud Piret Prangel, möödunud hooajal VK Kramp esiliiga naiskonnas mänginud Lili Võrk ning aastase pausi järel palliplatsile naasev meistriliiga kogemusega Krista Kotselainen.

Võistkonnaga jätkab ka mandrile õppima ja elama asunud Kadri Aru, kes veel eelmisel aastal mängis nii Saaremaa spordikooli kui ka Saaremaa esiliiga naiskonna eest. Piret, Lili, Krista ja Kadri on kõik ihult ja hingelt saarlased, kelle jaoks Saaremaa esindamine on au ja uhkuse asi, mistõttu annavad need mängijad Saaremaa naiskonna ühtsele saaremaisele vaimule palju juurde.

2018/2019 hooajal mängivad Saaremaa naiskonnas:  Gerli Toomela, Kaisa Õunpuu, Piret Prangel, Lili Võrk, Krista Kotselainen, Janne Järvalt, Cristin Lepp, Maria Varik, Kaia Piipuu, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Kadri Aru, Pille Vahtra, Egle Püvi, Erle Püvi, Silja Ostrov, Dorit Heinastu  ja Andra Vabar.

Naiskonna koosseisus võib tulla mõningaid muudatusi uute mängijate lisandumise näol.

Naiskonna treenerid: Peeter Vahtra (peatreener) ja Raili Sepp (abitreener)

Naiskonna füsioterapeut: Raili Sepp

Naiskonna esindaja: Kristi Põld

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.