main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed punkti üle rõõmustamas. Kati Sokko

Mehed punkti üle rõõmustamas. Kati Sokko

TalTech tegi Saaremaa VK pühapäeva õhtu eeldatust pikemaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.02.2021
20:38

Saaremaa Võrkpalliklubi Eesti võrkpallimeistrivõistluste vaheringi viimase kohtumise eel oli vähe neid, kes poleks uskunud, et koduväljakul võidetakse pärast ilusat Selveri alistamist TalTech kindlalt 3:0. Reaalsuses tuli aga ilmetult tegutsenud saarlastel rassida viis geimi ja kaotus polnud kaugel.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises andsid mõlemad treenerid mänguvõimaluse erinevatele meestele, saarlaste loots Ioannis Kalmazidis alustas ameeriklasest sidemängija Michael Keeganiga. Play off mängudest eemale jääval TalTechil said mänguaega ka mitmed senised vahetusmängijad.

Saaremaa meeskond mängis tujutult ja ebakindlalt tegutseti kõikides elementides. See andis võimaluse pealinna meeskonnale ja lõpus said võõrustajad raske 3:2 3:2 (19, -21, -21, 23, 9) võidu.

„See mäng tõi meid maa peale tagasi,“ tõdes peatreener Ioannis Kalmazidis. „Kahjuks mentaalselt aegajalt nii juhtub. Me teame, et me oleme parem võistkond, aga me ei mänginud oma tasemel ja siis lasime teise võistkonna mängu ja see ei ole hea.“

Ioannis Kalmazidis ei osanud öelda, kuidas selline mängu meeskonnale enne poolfinaalmänge mõjub. „Alati tuleb kaasa võtta positiivne olgu siis heast või kehvast mängust,“ leidis ta. „Võib-olla see enesehinnangule siiski veidi mõjub, sest pärast Selveri 3:0 võitmist arvasime, et me oleme fantastilised.“

Saarlaste tulemuslikem oli Hindrek Pulk 25 punktiga (+15), Keith Pupart lisas 15 (+9), Sauli Sinkkonen 13 (+9) ja Rauno Tamme 11 punkti (0).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.