main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.e

Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.e

Nette ja Eliisa Peit krooniti Balti liiga võitjaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.02.2021
20:16

Sarnaselt eelmisele hooajale kohtusid naiste võrkpalli Balti liiga finaalis TalTech/Tradehouse ja Riia Võrkpallikool/LÜ. Möödunud aastal võitis Riia 3:2, sel aastal sai 3:0 (25:16, 25:18, 25:19) võidu Eesti esiklubi. See oli TalTechile esimeseks Balti liiga võiduks, naiskonda kuulusid Nette ja Eliisa Peit.

Võitjate resultatiivseim oli 16 punktiga (+11) Kadi Kullerkann, 12 punkti (+6) lisas Nette Peit, 11 (+10) Eliise Hollas ja 10 punkti (+5) Silvia Pertens.

TalTechi peatreener Marko Mett tundis heameelt, et sai lõpuks kõige kirkama medali. “Kõige suurem emotsioon oli seisul 18:23 kolmas geim, kui ma vaatasin selja taha ja nägin, et Mari Loorman juba pisardab. Siis tuli endale ka pisar silma,” olid juhendaja esimesed sõnad kogenud kapteni kohta, kes seljavalu tõttu pidi mängu alguses pooleli jätma. “Esimesel hooajal sain pronksi, eelmine aasta hõbeda ja nüüd tuli kuld. Äkki ma oma luuseri mainest sain ka nüüd lahti,” lisas ta.

Pronksimängus kohtusid kodusaalis mänginud Tartu Ülikool/Bigbank ja Kaunase VDU. Kahes esimeses geimis suurepärast võrkpalli näidanud Tartu suutis ka kolmanda geimi üle noatera võita ja nii teeniti teist aastat järjest pronks tulemusega 3:0 (25:19, 25:10, 25:23). Medali sai kaela ka Maike Kadaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.