main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tassilt taas kahekohaline punktisumma

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
28.02.2021
11:11

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaotas Matthias Tassi kodumeeskond Saint Mary’s Gaels võõral väljakul BYU Cougarsile 51:65.

Algviisikusse kuulunud Tass sai mänguaega 36 minutit, mille jooksul viskas meeskonna paremuselt teise skooritegijana 12 punkti. Tegu oli viienda järjestikuse mänguga, kus ta on visanud vähemalt 10 punkti.

Saint Mary’s lõpetas põhiturniiri 13 võidu ja kaheksa kaotusega, lääneranniku konverentsis saadi neli võitu ja kuus kaotust. Juba järgmisel nädalal algab lääneranniku konverentsi finaalturniir, kirjutab korvpall24.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.