main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa mehed rünnakul. Allan Mehik

Saaremaa mehed rünnakul. Allan Mehik

Saaremaa VK mängib poolfinaalseerias Selveriga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.02.2021
21:26

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste kolme võiduni mängitavas poolfinaalseerias mängib Saaremaa Võrkpalliklubi Selver Tallinnaga omades vaheringis saadud teise koha eest koduväljakueelist.

„Saavad olema väga keerulised mängud ja hoopis erinevad sellest, mis me viimati mängisime,“ tõdes Saaremaa peatreener Ioannis Kalmazidis. „Nemad on kindlasti tugevamad ja ka meie peame mängima paremini. Kas kolme võiduni mängimine meile sobib oskan öelda hiljem, aga kui võidame siis sobis, kui ei siis polnud nii hea.“

Lõplik tabeliseis, kuhu on sisse arvestatud ka Credit24 Meistriliigast kaasa tulnud punktid: 1. Tartu Bigbank 14, 2. Saaremaa VK 13, 3. Tallinna Selver 11, 4. Pärnu VK 5, 5. TalTech 2 punkti.

Saaremaa ja Selveri avakohtumine mängitakse kolmapäeval Kuressaares.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.