main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karli Allik servimiseks valmistumas. Irina Mägi

Karli Allik servimiseks valmistumas. Irina Mägi

Tallinna Selveri viib kaptenina võitlusse Karli Allik

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2019
10:52

2016. ja 2017. aastal Selver Tallinnaga Eesti meistriks tulnud ning talvel Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud nurgaründaja Karli Allik valiti nüüd pealinna meeskonna kapteniks.

“Algul oli see mulle ootamatu,” tunnistas 23-aastane Karli Allik. “Aga kindlasti on kapteniroll mulle uus väljakutse. Kui ma kunagi olin Selveris üks noorematest, siis nüüd juba üks vanemaid.”

Karli Alliku sõnul pakub kapteni amet talle kindlasti uue kogemuse, sest kapten peab mängijaid edasi viima ning toetama ja aitama. Kui vaja on Allik valmis ka kurja häält tegema. “Muidugi olen ma nõudlik enda ja meeste vastu ning loodan, et nad tulevad minuga kaasa,” lausus ta.

“Oleme teinud hooajaks väga hea ettevalmistuse, olen peatreeneriga väga rahul. Ta annab meeskonnale väga palju juurde ja seepärast ootan huviga laupäevast esimest kohtumist Jekabpilsiga.”

Hooaja eesmärke ei soostunud Karli Allik välja tooma ja ütles, et esialgu võetakse mäng korraga. “Siiamaani on kõik väga hästi kulgenud, vaatame kuidas tehtud töö õnnestub mängudes realiseerida,” märkis nurgaründaja, lisades, et ootab juba väga meistrivõistluste algust, sest terve suvi on väga tõsist tööd tehtud.

Karli Alliku sõnul ei näe ta end väljakul meeskonna ühe liidrina ja otsustavate punktide toojana. “Me mängime meeskondlikult ja see on meie edu võti. Liidreid meil ei ole, mis aga ei välista, et pikk hooaeg võib nad lõpuks välja tuua,” tõdes noormees.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.