main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mairo Miil võitleb Kalju ründajaga. Alver Kivi

Mairo Miil võitleb Kalju ründajaga. Alver Kivi

Mairo Miil sai EM valikmängudeks koondisekutse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2019
12:17

Eesti U21 jalgpallikoondis peab oktoobrikuus Pärnus kaks kõrgetasemelist EM-valikmängu, kui külla tulevad Läti ja Venemaa noortekoondised. Igor Prinsi valikusse mahtus eelseisvaks laagriks 23 mängijat, teiste hulgas FC Kuressare kaitsja Mairo Miil.

Esmalt kohtutakse 11. oktoobril Pärnu Rannastaadionil Lätiga. Lõunanaabrite näol on tegu väärt vastasega, sest viimati õnnestus lätlastel punktiarve avada võõrsil Serbia vastu.

Seejärel kohtutakse 15. oktoobril Rannastaadionil Venemaaga, kes sihib pääsu finaalturniirile. Septembris Serbia alistanud ja Bulgaariaga viigistanud Venemaa koosseisu kuuluvad kohalike tippklubide nagu Peterburi Zeniti ja Moskva CSKA talendid. Septembrikuus käis U21 koondise ridades väljakul ka Venemaa A-koondise karastusega mängija, kui platsil sai näha CSKA ründetuusa Fyodor Chalovit.

Eesti U21 koondisel on kahe mänguga punktiarve avamata. Avamängus jäime Kadrioru staadionil Bulgaariale alla 0:4 ning seejärel vandusime sama tulemusega võõrsil alla Poolale.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.