main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karikavõitjad. Irina Mägi

Karikavõitjad. Irina Mägi

Saaremaa VK kohtub karikasarjas Tallinna Ülikooliga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2019
12:55

Aadu Luukase võrkpallikarikavõistluste avaringis sai tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi endale vastaseks esiliigas mängiva Tallinna Ülikooli.

Peatreener Urmas Tali ütles, et karika loos on karikaloos ja mingit pidi pidid need asjad minema. “Mina olen seda meelt, et esiliiga meeskonnad oleks pidanud algul omavahel ära mängima, et meistriliiga omad kohe kokku ei läheks,” lausus ta. “Ega ma Tallinna Ülikoolist ei oska midagi muud öelda, kui eelmise hooaja esiliiga võitja, aga pole teada, mis koosseisuga nad sel aastal mängivad.”

Samal tabelipoolel on veel Selver Tallinn ja EMÜ SK. Kohe avaringis lähevad omavahel teises tabelipooles vastamisi BIGBANK Tartu ja Pärnu VK. “Eks meil võib ka Selveriga naginaks minna, aga kui tahad karikat saada, siis tuleb niikuinii kõiki võita,” kostis Urmas Tali.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.