main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond. Erakogu

Võidukas võistkond. Erakogu

Lümanda neiud tulid Eesti koolide jalgpallimeistriks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2019
18:15

Raplamaal Valtu kunstmuruväljakul mängitud EKSL 6.-9. klasside meistriliiga jalgpalli finaalvõistlustel võitis kuldmedali Lümanda põhikooli võistkond, kellele ei löödud turniiril ühtegi väravat.

Lümanda võitis alagrupis Kohila gümnaasiumi 2:0, Räpina ühisgümnaasiumi 2:0, Rakvere reaalgümnaasiumi 1:0, Viljandi Paalalinna kooli 9:0. Poolfinaalis alistati Saku gümnaasium 2:0 ja finaalis lõppes normaalaeg Tabasalu ühisgümnaasiumi vastu 0:0, penaltiseerias jäid 2:0 peale Lümanda neiud.

“Eks meile on raske väravat lüüa, kui on selline väravavaht ja kaitsjad,” ütles treener Sander Viira. “Finaali penaltiseerias sai paljuski määravaks see, et saime lüüa esimesena ja tegime seda kohe edukalt. See ei mõjunud vist vastastele kõige paremini.”

Lümanda võistkond on jõudnud sellel turniiril ka varem poodiumile, kuid võit saavutati esimest korda. “Suutsime oma võimaluse ära realiseerida, sest nii Saku kui Tabasalu olid kohal väga tugeva võistkonnaga,” märkis Sander Viira.

Mängisid: Victoria Vihman, Liisu Lilles, Kaili Lilles, Kristi Tuuling, Helina Tarkmeel, Marii Silts, Maria Õunap ja Kristina Vammus.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.