main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond võib võidu puhul rõõmustada. Irina Mägi

Meeskond võib võidu puhul rõõmustada. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi avang tõi võidu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2019
21:52

Võrkpalli Credit24 meistriliiga hooaja avakohtumine lõppes Saaremaa Võrkpalliklubile võidukalt, kui võõrsil alistati TalTech 3:1.

Tallinnas TalTechi spordihallis mängitud kohtumises alustas Saaremaa kooseisus Daniel Maciel, Javier Jimenez, Reto Gieger, Henri Treial, Rauno Tamme, Beau James ja Johan Vahter. Hiljem sekkusid mängu veel Helar Jalg ja servimas käis Markus Uuskari.

Saaremaa mängumootor võttis tuure üles aeglaselt jättes päris tõsiselt ka takte vahele. Nii mõõdus avageim võõrustajate domineerimisel, saarlased olid hädas vastuvõtuga ja tulemuseks 22:25 kaotus.

“Alustasime tagasihoidlikult ja esimese mängu emotsioon andis tunda,” ütles peatreener Urmas Tali, lisades, et võitlusmomenti oli mõlemalt poolt. “Meil oli valmisolek olemas, aga vastasel kõik õnnestus, meie olime pisut tagasihoidlikumad. Aga meeskondade koosseisud on tummised ja tasavägiseid mänge tuleb kindlasti palju.”

Teine geim jätkus algul sealt, kus eelmine pooleli jäi, sest TalTech mängis sisse edu 9:4. Tasapisi aga said külalised ka ennast üha paremini käima, kui jõuti 11:11 viigini ja vormistati võit 25:17. Siitpeale oli asi kontrolli all ning kaks järgmist geimi võideti 25:18 ja 25:19.

Urmas Tali sõnul oli positiivne see, et mängu algul saadi ilma kapten Daniel Macieli punktideta hakkama. “Nurgad ja tempod algul toitsid,” märkis ta. “Aga kui kapten hakkas ka tööle, siis hakkas tulema. See näitab, et side saab vajadusel ka teiste meeste peale julgelt mängida. Samas servi vastuvõttu on veel vaja parandada.”

Saaremaa meeskonna parimatena tõid Daniel Maciel 17 ja Javier Jimenez 17 punkti. TalTechi poolel panustas Andris Õunpuu 6 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.