main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Magnus Karofeld on otsustava kohtumise eel enesekindel. Allan Mehik

Magnus Karofeld on otsustava kohtumise eel enesekindel. Allan Mehik

Kure ja Tuleviku väravavahid usuvad omade võitu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.10.2019
09:13

FC Kuressaare ja Viljandi Tuleviku vahelised mängud on läbi ajaloo kulgenud kompromissitus võitluses, kus tihti on olnud määravaks üks värav. Siin on olnud oluline meeskondade väravavahtide panus.

Ajaloolised oponendid on tänavu neljandat korda vastamisi Kuressaare linnastaadionil laupäeval kell 13. Kui FC Kuressaare võitis kaks esimest mängu 2:1 ja 1:0, siis viimases oli omakorda 3:0 parem Tulevik.

Kure puurilukk Magnus Karofeld tunnistas, et tegu on väga tähtsa mänguga ja siin ei saa üldsegi mingit küsimust tekkida. “Viimases ringis on iga kohtumine meie jaoks ülimalt oluline, punkte on meile väga vaja ja kui vähegi võimalik, siis tuleb need ka ära võtta,” märkis ta sihikindlalt.

Eelmisel aastal Kure Tuleviku vastu kolmel korral võidule aidanud, kuid seekord mulke esindav väravavaht Ingmar Krister Paplavskis peab eelseisvat kohtumist tabeliseisu silmas pidades ülioluliseks.

“See mäng võib paljuski saada otsustavaks, kes jääb püsima, keda ootavad üleminekumängud või välja langemine,” rääkis ta, lisades, et kuna Tuleviku jaoks pole ka asi veel kindel, siis tullakse täiega peale.

Magnus Karofeldi hinnangul saab mängus otsustavaks see, kes rohkem tahab. “Jalgpallis võidab see, kes lööb rohkem väravaid. Meil on tahtmine laes ja kõik mehed teavad millega me silmitsi oleme,” lausus väravavaht.

Ingmar Krister Paplavskise sõnul saab paljuski määravaks see, kes suudab enda tahtmise ja taktika vastasele peale suruda. “Oluline on mitte lasta end pingest mõjutada ja tuleb säilitada külma närvi,” leidis Tuleviku puurilukk.

Aga kui suureks probleemiks võib Kurele ja viikingite väravavahile kujuneda Tuleviku väravamasin Kaimar Saag? “Ma arvan, et väljakul ei tee üks mees midagi ära ja määrab ikkagi kogu meeskonna mäng. Me saame peatreenerilt kindlad juhised ja ma loodan, et see kannab ka vilja,” oli Magnus Karofeld enesekindel.

Ingmar Krister Paplavskise hinnangul vaadatakse kindlasti üle Sander Lahe liikumised ja olukorrad, aga tegelikult on Kurel teisigi terava löögiga mehi, kellel on vaja mängus silm peal hoida.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.