main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak soovib Walesis liidrikohta kindlustada

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
02.10.2019
08:28

Sel nädalavahetusel sõidetaval Walesi rallil on Toyota Yaris WRC-ga kihutava Ott Tänaku eesmärk kindlustada MM-sarja üldarvestuses oma praegust liidrikohta.

“Suurbritannia ralli on alati eriline olnud,” märkis Ott Tänak Toyota pressiteate vahendusel. “Mulle on see ralli alati meeldinud, sest teed on kiired ja mõnusa vooluga. Valitsevad olud teevad paraku ralli raskeks, sest haarduvuse tase võib muutuda iga kurviga.”

Ott Tänak lisas, et eks igal rallil peab enesekindlalt sõitma, aga just sellistes oludes võib see olulise vahe tuua. Kolm etappi enne hooaja lõppu on Ott Tänakul liidrina 210 punkti. Talle järgnevad Sebastien Ogier 193 ja Thierry Neuville 180 punktiga.

“MM-sarja tiitliheitluses on küll vahe vähenenud, aga teame, et igal allesjäänud rallil näitasime eelmisel aastal head kiirust. Nüüd peame töö lõpuni viima ja seda peab alustama Walesis,” tõdes saarlasest rallipiloot.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.