main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Daniel Macielil on nii meeskonnakaaslaste kui fännide lootused. Irina Mägi

Daniel Macielil on nii meeskonnakaaslaste kui fännide lootused. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi kapteniks valiti Daniel Maciel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.10.2019
15:53

Saaremaa Võrkpalliklubi kapteniks valitud brasiillasest diagonaalründaja Daniel Maciel püüab anda endast parima, et omakorda meeskonnakaaslaste usaldust õigustada ja vajadusel hoogu juurde anda, et püstitatud eesmärke täita.

“See on mulle hea üllatus, et mindi kapteniks valiti ja mind usaldatakse,” ütles esimest korda sellise tiitli välja teeninud Daniel Maciel, kelle sõnul on ta alati püüdnud meeskonda aidata ja olla vajadusel liider nii mängu ajal, kui väljaspool seda.

Daniel Macieli sõnul tuleb meeskonnakaaslaste respekti saavutamiseks kõvasti pingutada ja eesmärk on olla just meeskonnana tugevad. “Meil on toredad poisid, omavaheline suhtlemine on väga hea ka väljaspool väljakut nii võrkpalluritena, kui inimestena,” leidis ta.

Teist korda Eestis mängiva Daniel Macieli hinnangul olid tema eelmises meeskonnas TTÜ-s noored mehed, kellel vähem kogemusi, aga Saaremaal on selles osas teisiti ja pisut erinev olukord.

Brasiillane on kursis, et kõigi ootused on algaval hooajal suured ja oodatakse vaid võite. “See on võimalik, aga minu hinnangul peame võtma eesmärkide poole liikumist samm haaval. Ei ole vaja mõelda tulemustele, mis tulevad kunagi hiljem. Me peame hoidma fookust protsessil,” selgitas ta.

Liiga konkurentidest teab Daniel Maciel vaid Pärnut ja Tartut. “Kindlasti enne mänge õpime enda jaoks treenerite juhendamisel ka teised oponendid selgeks,” märkis diagonaalründaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.