main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toivo Alt eelmist hooaega kokkuvõtmas. Irina Mägi

Toivo Alt eelmist hooaega kokkuvõtmas. Irina Mägi

Toivo Alt: eesmärk on kolmest kolm

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.10.2019
08:05

Saaremaa Võrkpalliklubi president Toivo Alt läheb kolmapäeval algavale hooajale vastu enesekindlalt, meeskonnale on püstitatud eesmärk võita Eesti karika- ja meistrivõistlused ning troonida Eesti-Läti ühisliigas.

Pärast Kuressaare spordihoones peetud viimaseid kontrollkohtumisi Tartu BIGBANK-i ja Pärnu Võrkpalliklubiga ütles Toivo Alt, et meeskond läheb võitlusesse tiitlite pärast ja kolmest kolm tuleb ära võita.

“Mehed lähevad iga päevaga paremaks,” märkis ta. “Selle ajaga, mis poisid on koos olnud on kõvasti tööd tehtud ja nüüd on vaja veel lihvida, et kokkumäng hakkaks vajalikul tasemel toimima.”

Toivo Alt lisas, et muidugi on tähtis ka Eurosari ja ta loodab, et seal läheb hästi. “Loosiga kahjuks ei vedanud ja kohe tuleb minna kokku tugeva Israeli klubiga,” leidis ta. “Kehv on see, et esimene mäng on kodus ja teine Israelis, sest teades juutide kavalusi võib sealt igasuguseid üllatusi tulla.”

Erinevatel hinnangutel on Saaremaa Võrkpalliklubi tänavust koosseisu peetud seni kolme aasta tugevaimaks. “Tahaks loota,” oli Toivo Alt optimistlik. Ta lisas, et meeskond tuleb panna mängima ja siis on näha, kas ta on nii tugev kui kõik tahaks, et ta oleks.

Viimastes mängudes alustas peatreener Urmas Tali alustanud nurgaründajate Rauno Tamme ja Javier Jimenezi, diagonaalründaja Daniel Macieli, tempomeeste Henri Treiali ja Beau James Grahamiga, sidemängijana on mängu vedanud Reto Giegeri, ning liberote Alari Saare ja Johan Vahteriga. Siit võib lugeda välja ka meeskonna algkoosseisu.

Toivo Aldi hinnangul on hetkel veel raske öelda kas meeskonna komplekteeritus vastab püstitatud eesmärkide täitmiseks. “Kõik on teinud väga kõva füüsilise treeningtsükli ja kindlasti ei ole mehed praegu oma parimas mängukonditsioonis. Eks aeg näitab, kas see mida me tellisime ja tahtsime ka väljakul realiseerub,” märkis president.

Heal tasemel koosseis nõuab ka tõsist rahalist investeeringut. Spekulatsioonidega on hinnatud Saaremaa võrkpalliklubi eelarvet juba poole miljoni euro kanti. “Ärme rahast nüüd küll räägi,” ei soovinud Toivo Alt konkreetseid summasid välja tuua.

“Mida oleme teinud on see, et me oma reklaame särgile ei pane ja reklaamime ikka Saaremaad,” lausus ta. “Võrkpall on meie inimestel meelel, saarlased on võrkpallirahvas ja see on olnud nii väga pikka aega. Rahvale meeldib selline mõnus õhtupoolikul saalis käimine ja võrkpalli nautimine.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.