main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolm paremat meest. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kolm paremat meest. Saaremaa Võrkpalli Liit

Suvevollele tõmmati joon alla – võitjad selgunud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2020
15:48

Teisipäeval pandi punkt Suvevolle 2020. aasta sarjale. Juuni- ja juulikuus toimus Kuressaare supelrannas kokku 8 etappi, igal teisipäeval iga ilmaga. Viimasel etapil osales 20 naist ja 26 meest, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Kuna tegemist oli viimase etapiga, sai selgeks ka üldarvestuse pingerida. Suvevolle 2020. aasta Kuressaare etappide võitjaks naiste arvestuses krooniti Cristin Lepp, kes kogus 8 etapi peale kokku 102 punkti. Teise koha sai Kristi Põld 84 ja kolmanda koha Eveli Iloste 82 punktiga.

Kui naiste puhul oli üldvõitja teada juba eelmisel nädalal, siis meeste arvestuses selgus võitja siiski pärast viimast etappi. Suvevolle 2020. aasta Kuressaare etappide võitjaks meeste arvestuses tuli Martin Rosljuk 90 punktiga. Teise ja kolmanda koha saanud mehed kogusid võrdselt 83 punkti. Kuna Tom Tornil oli turniiri jooksul kolm esikohta ja Kardo Liitmäel kaks, siis Tom Torn sai kokkuvõttes teise ja Kardo Liitmäe kolmanda koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.