main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubi tõi meeskonda Ragnar Kalde

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2020
11:42

Saaremaa Võrkpalliklubi andis teada, et meeskonnaga liitub algavaks hooajaks saarlasest temporündaja Ragnar Kalde.

Tänu lepingule saab 23 aastane ja 195 cm pikk mängumees, kes on varem mänginud nii Selver Tallinna, kui TalTechi meeskonnas esmakordselt saja protsendiliselt võrkpallile keskenduda. „Uuelt hooajalt ootan põnevaid võrkpallilahinguid nii pealtvaatajatele, kui mängijatele,“ rääkis Ragnar Kalde, kes ootab võimalust areneda uues keskkonnas ja kogenud meeskonnakaaslaste kõrval.

„On kindlasti olukordi, kus oskan kõike suurepäraselt sooritada. Kuid siiski pean kõige oluliseks stabiilsemaks saamist, et mu oskuslikkus ei erineks päeviti. Tulevast hooaega ootangi eriti just selle pärast, et saan esimest korda end täielikut võrkpallile pühendada.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.