main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme näitas staadionil head jooksuvormi. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme näitas staadionil head jooksuvormi. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme jooksis isikliku rekordi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
29.07.2020
08:03

Teisipäeva õhtul Tallinnas Kalevi staadionil toimunud Olav Karikose mälestusvõistlusel, mis oli ühtlasi Eesti staadionijooksu sarja kolmas etapp peeti 1000 m jooks, kus Tiidrek Nurme sai isikliku rekordiga teise koha.

Meeste jooksu võitis Olavi Allase, kelle lõpuajaks fikseeriti 2.25,2, Tiidrek Nurme sai kirja 2.25,5. „Edestada hetkel Eesti parimaid keskmaajooksjaid on magus saavutus. Tegemist on minu isikliku rekordiga, kuna ma pole sellel distantsil varem ennast tõsiselt proovile pannud. Ilm, seltskond ja korraldus olid soosivad ning vorm hakkab ka heaks saama. Selle pealt jään huviga ootama järgmise nädala lõpus toimuvaid Eesti meistrivõistlusi. Usun, et jooksualadel saavad tulema väga huvitavad lõpuheitlused,” rääkis Nurme portaalile eestijooks.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.