main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond poodiumil. Annabel-Maria Kuusikmaa

Võidukas võistkond poodiumil. Annabel-Maria Kuusikmaa

FC Kuressaarele Saaremaa Cupilt neli medalit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2020
08:22

Kolm päeva kestnud noorte jalgpalliturniiril Saaremaa Cup 2020 võitis FC Kuressaare ühe kuld-, kaks hõbe- ja ühe pronksmedali.

Ainsa võidu tõid turniiri korraldajaklubile vanuseklassi B14/15 FC Kuressaare poisid Markus Kubjas, Mikk Meitern, Edmond Velve, Sten-Martin Kuuskor, Sander Sirel, Kristofer Leedo, Jan Kallas, Johann Haamer, Rasmus-Tristan Vahenurm, Mattias Opp, Tristan Tasa, Janar Vahter, Kaur Vesberg, Harold-Robin Kallas, Karmo Metsmaa ja Kaur Kipper, treener Roland Kütt. Neile järgnesid Raasiku FC Joker ja FC Sillamäe.

B8 klassis olid kolm paremat Raasiku FC Joker, FC Kuressaare kollane ja FC Kuressaare sinine. B9 klassis olid kolm paremat Saku Sporting, FC Kuressaare sinine ja FC Flora. B13 klassis olid kolm paremat Saue JK, Saku Sporting ja Pakri SK.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.