main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tõnu Vaher ja Rein Tõru raekoja platsil. Erakogu

Tõnu Vaher ja Rein Tõru raekoja platsil. Erakogu

Tõnu Vaher ja Rein Tõru osalesid olümpiaregiati pidustustel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
30.07.2020
08:45

Kolmapäeval tähistas Tallinna linn koos Eesti Olümpiakomiteega 40 aasta möödumist olümpiapurjeregati toimumisest Tallinnas. Selle puhul süüdati Raekoja platsil olümpiatuli, mis viidi Piritale elektrikaatritega. Saaremaad esindasid Tõnu Vaher ja Rein Tõru.

  1. aastal toimunud Moskva olümpiamängudel toimus purjeregatt Tallinnas. Kell 18.30 toimus Tallinna olümpiapurjespordikeskuse lipuväljakul temaatiline kontsertetendus, kus osalesid ka 1980. aasta olümpiavõitjad Jaak Uudmäe, Ivar Stukolkin, Esko Rechardt (Soome), olümpiahõbe Nikolai Poljakov ning olümpiapronks Jüri Tamm.
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.