main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublimad naised. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tublimad naised. Saaremaa Võrkpalli Liit

Suvevollel mängiti kuues etapp

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2021
09:31

Kuressaare rannas mängiti rannavõrkpalli Suvevolle kuues etapp.

Naiste arvestuses tuleb väga järjepidevalt ja stabiilselt esimesele kohale võistkond, kus on tiimiliikmeks Cristin Lepp, kes on võitnud kõik kuus etappi. Meeste individuaaltabelis vahetub liidripositsioon pärast igat etappi. Viimase etapi järel on juhtohjad enda kätte haaranud Siim Rantanen.

Kuuendal etapil olid naistest parimad Cristin Lepp, Janne Järvalt ja Krislin Heinsoo 14 punktiga. Kokkuvõttes on Cristin Lepal 84, Maike Kadajal 66 ning Kaarl Liis Pihelil ja Reelika Mägil 64 punkti.

Meestest olid etapil parimad Siim Rantanen, Guido Aavik ja Taavi Vipp 14 punktiga. Kokkuvõttes on Siim Rantanenil ja Egert Andrejevil 60 ning Andree Goidinil 54 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.