main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hanno Pevkur autasustamas Wennder Lopezit. Allan Mehik

Hanno Pevkur autasustamas Wennder Lopezit. Allan Mehik

Hanno Pevkur: Ivar Alt kinnitab Saaremaa Võrkpalliklubi jätkamist

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2021
09:42

Kuigi Saaremaa Võrkpalliklubi president Ivar Alt on kõigile kinnitanud, et meeskond jätkab on tema sõnades siiski veel palju kahtlejaid. Eesti Võrkpalli Liidu presidendi Hanno Pevkuri hinnangul on seis selline, kus peab klubijuhi sõnu usaldama.

„Ivar Alt kinnitab, et meeskond jätkab ja Saaremaa Võrkpalliklubi registreeritakse nii Balti liigasse, kui Euroopa Challenge sarja,“ lausus ta. „Kuidas asjad arenevad ja mis sellest lõpuks saab peaksime siis nägema Ivar Alti poolt väljakäidud kuupäevadel 1. ja 2. augustil. Loodame, et Saaremaa on edasi paadis, sest klubi on meile ikkagi väga oluline.“

Samas ütles Hanno Pevkur, et kui Saaremaa ikkagi oma plaanidega hakkama ei saa, siis peab jätkama nelja Eesti klubiga ja muud valikut ei ole. Kui Saaremaa Võrkpalliklubi Eesti ja Balti liiga mängudest loobumine tähendab seda, et sarjas osaleb lihtsalt üks meeskond vähem, siis Challenge sarjast loobumine toob tagasilöögi.

„Majanduslikult ta alaliidule nüüd teab mis suur katastroof ei ole, küll aga tähendab see suurt mainekahju, mis seondub rahvusvahelises alaliidus kogu Eesti võrkpalliga,“ sõnas Hanno Pevkur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.