main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad mehed. Saaremaa Võrkpalli Liit

Parimad mehed. Saaremaa Võrkpalli Liit

Taaskord mängitakse rannavolle karikavõistlusi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2021
08:58

Nii nagu eelmiselgi suvel, mängitakse ka tänavu Saaremaa karikavõistlusi rannavolles, kus selgitatakse parim nais- ning meespaar. Võistlusformaat näeb ette, et karikavõistluste etapid mängitakse 5-l järjestikusel esmaspäeval.

Karikavõitjaks kroonitakse nais- ja meespaar, kes viimas etapi järel on summaarselt kogunud kõige rohkem punkte. I etapile tuli mängima 4 vaprat naispaari, kes mängisi kõik omavahel läbi 2 geimi võiduni 15p-ni. Võitjana väljusid Lepp-Järvalt, kes alistasid kõik vastased tulemusega 2:0. II koha pälvisid Varik-Kadaja; III koha Aavik-Pihel ning IV koha Aavik-Allik.

Meespaare oli võistlustules 6, kes mängisid samuti kõik omavahel läbi 2 geimi võiduni ja 15p-ni. Mängude järgselt oli kahel paaril ühepalju punkte (ehk et turniiri peale 1 kaotus), ent otsustavaks sai omavaheline mäng. Selle tulemusena panid I etapi kinni Talistu-Rantanen, kellele järgnesid Jalg-Uuskari. III koha võitlesid endale välja Vahter-Keel, IV koha Tamme-Allik. V kohaga pärjati Lest-Andrejev ning VI koha omanikuks said Saar-Aavik.

Täname I etapi sponsorit, kelleks oli Kaila massaaž, kes pani võitjatele välja tunniajase massaaži – kulub absoluutselt igale sportlasele ära!

Punktide hetkeseis pärast I etappi:

Cristin Lepp – Janne Järvalt: 60p

Maria Varik – Maike Kadaja: 54p

Laura Aavik – Kaari Liis Pihel: 48p

Grete Aavik – Kätriin Allik: 42p

Sander Talistu – Siim Rantanen: 60p

Helar Jalg – Markus Uuskari: 54p

Johan Vahter – Markkus Keel: 48p

Rauno Tamme – Karli Allik: 42p

Kaspar Lest – Egert Andrejev: 36p

Marko Saar – Guido Aavik: 36p

  1. juuli 2021 – I etapp
  2. juuli 2021 – II etapp
  3. juuli 2021 – III etapp
  4. juuli 2021 – IV etapp
  5. august 2021 – V etapp

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.