main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Delegatsioon väljasõidul.

Delegatsioon väljasõidul.

St Helena delegatsioon alustas teekonda Gotlandile

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
07.06.2017
09:00

Kõige pikema teekonna Gotlandil toimuvatele Saarte mängudele võtavad ette Aafrika rannikul asuva St Helena sportlased, kes alustasid reisi 6. juunil.

Kaheksaliikmeline delegatsioon sõitis kõigepealt Lõuna-Aafrika vabariiki Kaplinna, kust võetakse suund läbi Dubai Stockholmile. St Helena sportlased võistlevad kergejõustikus, ujumises, laskmises ja golfis.

St Helena Rahvusliku Amatöörspordi Assotsiatsiooni esimees Nick Stevens ütles, et sportlased peavad olema võistluste alguseks parimas seisus. “Kui nad saavad pärast võistlust tõdeda, et olid parimas vormis ja et nad andsid endast parima siis saavad nad olla rahul. Kui nad saavad veel ka medali, siis on see kirss tordil,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.