main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaks väravat löönud Ken Kirs on kaitsjast mõõda mänginud. Alver Kivi

Kaks väravat löönud Ken Kirs on kaitsjast mõõda mänginud. Alver Kivi

FC Kuressaare avas Eliitliigas võiduarve

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.06.2017
19:37

FC Kuressaare U17 võistkond kohtus Eliitliigas kodus Raplamaa JK eakaaslastega ja sai hooaja esimese võidu tulemusega 5:0.

Mänguskoori avas juba esimesel minutil Kevin Pärn, kuid järgmised tabamused tulid alles teisel poolajal. Esmalt lõi Aivar Jäns 2:0, siis Ken Kirs 3:0 ja 4:0 ning lõppskoori 5:0 vormistas Rait Õisnurm.

Treener Jan Važinski ütles, et mängu alustati hästi, see lõi hea tuju ja lisas enesekindlust. “Samas ei mänginud me esimesel poolajal viimased veerand tundi üldse. Vaheajal pidime tõsiselt rääkima ja teine poolaeg tuli juba hästi välja,” märkis ta.

Važinski sõnul on võit tähtis, sest poisid on viimasel ajal palju pingutanud ja hästi trennis käinud. “Saime enesekindlust ja see aitab ette valmistada hooaja teiseks pooleks,” lausus treener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.