main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju koos konkurentidega laineid murdmas. Formula WM

John Kaju koos konkurentidega laineid murdmas. Formula WM

John Kaju: oli väga raske võistlus

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
07.06.2017
12:21

Purjelaua Formula klassi maailmameistrivõistlustel 14. koha saanud John Kaju hindas võistlused väga raskeks, sest tavalise viie päeva jooksul kestis seekord võistlus seitse päeva ja kokku saadi 14 sõitu.

“Lisaks olid tingimused väga keerulised ja konkurents üle aastate väga tugev,” rääkis John Kaju, kes võistlustele minnes lootis küll paremat tulemust, aga rasked tingimused soosisid pigem neid, kes on selliste tingimustega harjunud sõitma.

“Samas on hea meel selle üle, et vahe esimestega oli tegelikult väga väike, ning ilma vigadeta sõites poleks top10 üldse probleem olnud, seda kinnitab ka ühes sõidus saadud kolmas koht.

Võistluse algusosas, kui oli vaiksem tuul, mis mulle seal rohkem sobis, kuna tingimused meenutasid siis veidi rohkem Läänemerd, oli mul kõvasti ebaõnne ja ka varustuse purunemist. Lisaks mõningad väiksemad vead, ning kuna konkurents ülitihe siis ongi raskem ette poole tõusta.”

John Kaju sõnul on temast eespool lõpetanud sõitjad kõik elukutselised profid, kes tuuritavad koguaeg ringi, tema aga tegeleb asjaga vastavalt võimalustele. “Aga kui lõpptulemus kõrvale jätta võib võistlusega rahule jääda, kuna kõik sõidud võitlesin tippudega kõrvuti, mis tähendab, et kui natuke veel kogemusi juurde koguda võiks vabalt ees otsas sõita,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.