main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marion Toompuule annab tunnustuse üle Saaremaa spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt. Allan Mehik

Marion Toompuule annab tunnustuse üle Saaremaa spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt. Allan Mehik

Spordisõber on Marion Toompuu

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
03.01.2022
10:04

Panuse eest Saaremaa sporti tunnustab spordiliit Spetsiaalne OÜ juhatuse liiget Marion Toompuud tiitliga Spordisõber 2021.

Spetsiaalne OÜ firma nime taga peitub mees, kes on oma hingelt tõeline spordimees, kes mängis pikki aastaid Eesti meistrivõistlustel jalgpalli kolmandas liigas ning on jäänud toetama Saaremaa jalgpalliklubi ka praegu.

Marion Toompuu on pannud õla alla nii Saaremaa ralli, kui rahvaralli tegemistele ja sportlike eluviiside edendamisele maakonnas. Ta on toetanud ka Saaremaa võrkpalli. Marion Toompuu on alati olnud nõu ja jõuga abiks ka vabatahtlikuna spordiüritustel üle Saaremaa.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.