main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ranon Kriisa võitluses. Allan Mehik

Ranon Kriisa võitluses. Allan Mehik

Ranon Kriisa lahkus FC Kuressaarest

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
04.01.2022
08:55

FC Kuressaareandis teada, et viimasel kolmel aastal klubi kaitseliini tugevdanud Ranon Kriisa algaval hooajal meeskonna ridadesse enam ei kuulu ja soovib keskkaitsjale edu tema tulevastes väljakutsetes.

25-aastane Ranon Kriisa tegi debüüdi Premium liigas juba 2014. aastal, kui esindas veel jalgpalliklubi Tallinna Kalev. Kolme aasta eest liitus ta FC Kuressaarega ja on oma 101 mänguga löönud ka kolm väravat. Tänavusel hooajal tegi ta kaasa kõik kohtumised ja mängis täisminutid.

„Ranon näitas aasta-aastalt head arengut, nägi välja nagu viiking ja võitles nagu viiking ning hindan väga kõrgelt tema panust,“ märkis klubi president Priit Penu. „Klubi juhtkond, peatreener ja meeskond olid valmis Ranon Kriisaga jätkama ka algaval hooajal, kuid kahjuks ei saanud me temaga kokkuleppele jätkamise tingimuste osas.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.