main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiiu Haavik spordiaasta lõpetamisel. Allan Mehik

Tiiu Haavik spordiaasta lõpetamisel. Allan Mehik

Aasta Spordihing on Tiiu Haavik

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
03.01.2022
10:00

Saaremaa spordiliit tunnustab pikaaegset pedagoogi ja treenerit Tiiu Haavikut tiitliga Aasta Spordihing 2021.

Spordipedagoog ja võimlemistreener Tiiu Haavik on oma Saaremaal elatud ligi 40 aasta jooksul olnud võimlemisklubi Gymnastica üks asutajaliikmeid ja kauaaegne võimlemistreener. Ta on korraldanud võimlemisfestivale, ta on olnud Saaremaa tantsupidude võimlemisrühmade juhi rollis, tema käe alt on kasvanud tuhatkond last ja noort.

Tiiu Haaviku võimlemisrühmad on alati paistnud silma oma kõrge tasemega, aukirju, meistritiitleid ning preemiaid on toodud meistrivõistlustelt ja konkurssidelt nii kodu kui välismaalt.

Tiiu Haavik on spordiseltsi Kalev auliige ja Saaremaa Aasta naine aastast 1996, 2011 sai ta Saare maavalitsuse teenetemärgi ja ta on pälvinud ka Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupi elutöö preemia 2016.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.