main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andla Rüütlile annab tunnustuse üle spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt. Allan Mehik

Andla Rüütlile annab tunnustuse üle spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt. Allan Mehik

Klubijuht 2021 on Andla Rüütel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
03.01.2022
09:56

Saare maakonna 2021. aasta Klubijuht on Andla Rüütel MTÜ-st Orissaare Sport.

Tiitliga Aasta Klubijuht tunnustab Saaremaa spordiliit sporditegemise alustala klubijuhti, kes oma igapäevase töö ja eraelu kõrvalt leiab aega ka eest vedada oma spordiala ja oma klubi. 2021. aasta klubijuhil Andla Rüütlil on tänu oma tööle hea ülevaade sporditegemisest, asutustest ja inimestest, tema juhtimisel on maakonna üks suuremaid klubisid, kus tegeletakse korvpalli, kergejõustiku, sulgpalli, võrkpalli, võimlemise ja maadlemisega.

Andla Rüütel aitab korraldada gümnaasiumi spordiringe ning tänu tema algatatud projektidele toimub aastas erinevaid koolitusi ja väljasõite. Ta korraldab erinevaid spordipäevi ja lastelaagreid ning liikumisega seotud üritusi nii lastele, täiskasvanutele, kui ka eakatele. 2007. aastal avati tema eestvedamisel Orissaare terviserada ning 2010. aastast alates on tema vedamisel antud välja spordiaasta raamatut, kus leiavad kajastamist kõik aasta jooksul toimunud sündmused ja võistlused selles piirkonnas. Tema kohta võib öelda – kes teeb see jõuab!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.