main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster tüdrukuid juhendamas. Alver Kivi

Annika Köster tüdrukuid juhendamas. Alver Kivi

Spordikoolis avatakse korvpalligrupp tüdrukutele

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.09.2019
20:18

Kuna Saaremaa spordikoolis alustab õppeaastat kolme korvpallitreeneriga avatakse esmakordselt treeninggrupp 1.-4. klassi tüdrukutele.

Korvpallitreener Siim Hiie ütles, tüdrukute korvpalligrupp on olnud teemaks juba üsna mitmed aastad, olles kord aktuaalsem ja on siis jälle millegipärast ära vajunud. „Praegu on huvi täiesti olemas,“ märkis Siim Hiie.

„Paljude poiste vanemad käivad meie mänge vaatamas koos tütardega, aga nendel oleks ka vaja väljundit, sest tüdrukud tahaks vennaga kodus korvpalli mängida. Kuna viis tüdrukut käis juba varem koos poistega trennis ja soovi on avaldatud rohkemgi, siis ma arvan, et saame grupi kokku.“

Kihelkonnalt pärit, mitmekordne Eesti meister ja rahvuskoondise liige Annika Köster avaldas treeninggrupi avamisele oma suurt poolehoidu. „Loodetavasti saab ka naiste korvpall nüüd Saaremaal tuule tiibadesse ja usun, et tüdrukud tahad seda mängu mängida küll,“ märkis ta.

Aastaid tagasi mängisid naised korvpalli Kuressaare gümnaasiumis ja Kihelkonnal ning osaleti ka erinevatel Eesti turniiridel. Nüüd avaldas spordikooli direktor Mati Mäetalu lootust, et algab uus tulemine.

Kuna on tegu algettevalmistusrühmaga, siis on treeninggrupi suuruseks kavandatud minimaalselt 10, aga hea oleks, kui liituks kuni 15 huvilist. „On nii, et lapsed teevad mitu ala korraga ja tihti trennid kattuvad. See arv tagab selle, et saab teha tööd ikkagi piisava arvu lastega,“ märkis Siim Hiie.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.