Rogert Room võistlustules

Kategooriad: Motosport
03.09.2019
08:35

Krossisõitjal Rogert Roomil oli taas tegus nädalavahetus. Laupäeval osales ta Tartus Eesti meistrivõistluste viimasel viiendal etapil ja pühapäeval Poris Soome meistrivõistluste viimasel kuuendal etapil.

Tartus sai Rogert Room MX2 klassis esimeses sõidus hea stardi ja viiendana minema, aga sõidu keskel kaotas ühe koha  ja olin finišis 6. Teise sõidu stardikurvis sõideti Room rajalt välja ja ta jäi valli otsa kinni. Peale teist kurvi oli ta ikka veel viimaste seas, kuid paari ringiga sai tehtud palju möödumisi. “Sõidu lõpupoole sain paar sõitjat veel kätte, aga läksin liiga leebelt mõõdasõitu sooritama ning tegin ise hoopis vea ja kukkusin,” rääkis üle lõpujoone seitsmandana ja sama koha ka etapi kokkuvõttes saanud Rogert Room. Eesti meistrivõistluste arvestuses tähendas see hooaja kokkuvõttes 6. kohta.

Pühapäeval Poris sai Rogert Room esimese sõidu stardis kohe kolme konkurendiga kokku ja nii sai ta taas tagant tulema hakata ja rohkem välja ei pigistanud, kui 14. koht. Teises sõidus oli hea start, aga kohe esimeses kurvis jättis motomees ukse liiga lahti ja kohe tuldi külge, sellega kaotas ta palju kohti ja lõpuks 8. ning kokkuvõttes 12. koht.

“See hooaeg oli selle poolest eriline, et esimest korda viie aasta jooksul õnnestus kaasa sõita kõik etapid, muidu on rikkunud selle kas tehnilised probleemid või enda vigastused. Aga eks ebaõnne jagus ka sellesse hooaega ning lõpptulemustega ei saa rahule jääda,” märkis Soome meistrivõistlustel hooaja kokkuvõttes üheksas olnud Rogert Room.

Suured tänud Isa, SommerRakennusOy , LAracing, SuomenPalokatkojaSaumausOy.