main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Margus Mägi U-14 tiimist. Orissaare Sport

Margus Mägi U-14 tiimist. Orissaare Sport

Orissaare noorkorvpallurid alustasid hooaega tugeval välisturniiril

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.09.2019
20:20

Orissaare Spordi kolm korvpallivõistkonda osalesid rahvusvahelisel tugeval korvpalliturniiril Lätis. Valmiera Summer Cup toimus 26.-31. august.

Võistluseks valmistusime terve augustikuu, mille hulgas oli 9 laagripäeva ja iganädlased treeningud. Suvelaagrites osales kokku 39 piirkonna korvpallihuvilist last ja lastega töötas 4 treenerit. Suvelaagrite õnnestumisele aitas rahaliselt kaasa Saaremaa Vallavalitsus.

Orissaare Sport U-16

Teadsime, et kerge meil olema ei saa kuna selles vanusegrupis on Läti ja Leedu klubid hästi treenitud ja komplekteeritud. Alagrupimängudes meil võidule mõelda ei lubatud ning näidati meie puudused kiiresti kätte. Alumise grupi mängudes olid meil Gulbene ja Salaspilsi vastu võimalused olemas, kuid mitmete mängijate kesine suvine treenitus ei lubanud võitu veel võtta.

Balti liiga koduetapini on jäänud neli nädalat, mille jooksul peavad poisid oma sooritusvõimet parandama ning meeskondlikult treeningrežiimi sisse elama.

27.-29. septembrini on Orissaares U16 Balti Liiga I etapp ja kodupubliku ees tahame esineda juba paremini.

Tormi Joonatan Metsla võitis tugevas konkurentsis viskevõistluse.

Treener: Mati Rüütel

Orissaare Sport U-14

Turniiri eesmärgiks oli saada tugevaid kontrollmänge, sest ees on ootamas pikk ja väsitav võistlushooaeg.

Poisid pidasid turniiril viis võitluslikku mängu, saavutasid igati väärt neljanda koha ja näitasid, et arengus on tehtud tubli samm edasi.

Samuti saadi kinnitust, et otsus osaleda eeloleval hooajal BBBL-is (Baltic Boys Basketball League) on arengu seisukohalt õige ja jõukohane.

Treener: Andre Kuntsel

Orissaare Sport U-12

Juba võistlustele kirja pannes  teadsime, et mängud saavad olema rasked. Kuna paljud selle vanusegrupi Eesti, Läti ja Leedu klubid on hästi treenitud ja alustavad oma 3-4 võistlushooaega.  Mängudes meil võidu pinget ei olnud ja seadsime hoopis teised eesmärgid, millest osad suutsime realiseerida ja osad mitte.  Aga poisid said tugevad 5 mängu turniiril ja mänguaega jagus uhkelt kõigile. Kindlasti õppisid poisid palju. Eriti mängu lugemist, kuna kohtunikud Eesti keeles ei rääkinud ja aru tuli saada käemärkidest. Aga siit edasi saab ainult paremaks minna ja korralik algus meie 2. hooajale on pandud. Loodame, et poisid püsivad terved, tugevad ja motiveeritud ning kohtume juba järgmisel treeningul.

Treener: Härmo Lambut

Turniiril osalemisel panid õla alla MTÜ Võimalus ja Eesti Kultuurkapital.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.