main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed stardivalmis. Saaremaa Mersispordi Selts

Mehed stardivalmis. Saaremaa Mersispordi Selts

Silver Vahstein sai hooaja esimese kuldmedali

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
20.05.2019
07:56

Saaremaa Merispordi Selts (SMS) noorte purjetajate Baltic Workboats Sailing Team võistlejad tegid nädalavahetusel oma hooaja esimese võistluse Eestis, Pärnus toimus Kevadregatt. Võistlustelt naases kuldmedaliga Laser Radial klassis sõitnud Silver Vahstein.

Saaremaalt neli noormeest võistles Laser Radial klassis ning kaks poissi seilas Optimist klassis. Reedest pühapäevani kestnud võistluses 4-5 m ja keerutava tuulega oli tugev konkurents Eesti ja Läti purjetajate vahel.

Laser Radial klassis võidutses lätlaste ees SMS purjetaja Silver Vahstein,  Peeter Kaju oli neljas, Daniel Rüütel kuues ning Karl Ader üheksas.

Optimist klassis oli neljas Rico Robert Alliksoon, selles klassis oli võidukas Läti poiss. Artur Ader purjetas end 12´ks.

Kevadregatiga avas SMS noorte Baltic Workboats Sailing Team oma võistlushooaja, juba järgmisel nädalavahetusel võistlevad Optimist klassi noored Tallinnas Kuldseekli regatil. Mai lõpul on aga purjetajad Eestist ja mujalt Saaremaal, toimub Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, mis on ühtlasi Eesti Meistrivõistluste 1. etapp Optimist, Zoom8 ja Laser 4,7 klassides.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.