main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rapla Rahvaralli võit Saaremaale

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
20.05.2019
07:55

18. mail toimunud Rapla Rahvaralli võit tuli Thule Motorspordile, millega said hakkama Henri Pihel ja Urmas Roosimaa, kellele kuulus nii rallivõit kui 4WD klassivõit, vahendab Saaremaa Tehnikaspordi Klubi.

Sama klassi neljandaks sõitsid end Martin Vaga-Joosep Ausmees ja seitsmendad olid Siim Zukker – Margus Teder. 2WD-S kolmanda poodiumiastme hõivasid vennad Tauri ja Priit Nõgu. Sama võistlusklassi viiendad olid Revo Taar – Diana Simmer. Lõpuni sõitsid ka Daniel Lüüding – Karmo Rander.

Naistele väga hästi alanud võistlus lõppes Aneta Lepale ja Neeme Koppelile peale auto purunemist siiski õnnelikult kui auto lükati üle viimase kiiruskatse finišijoone ja saadi kolmas koht. Vahepeal kindlana tundunud klassivõidu röövis auto purunemine.

Noorimas võistlusklassis J16 sõitis ka Romet Reimal päeva vigadeta lõpuni ja tasuks klassi seitsmes koht ja noorima lõpetaja karikas. 2WD-V korralikku kiirust näidanud Magnus Lepp -Patric Juhe pidid tehniliste probleemide tõttu poodiumikohalt pooleli jätma. Sama saatus tabas ka Aira ja Ain Leppa, Juhan ja Ain Reimalit ja esimese kiiruskatse võitnud Lauri Kotkast – Kalev Võlli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.