main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Orissaare võistkond. Siim Vaikna

Orissaare võistkond. Siim Vaikna

Orissaare korvpallipoisid Tallinn Nord Cupil

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
20.05.2019
14:59

Möödunud nädalavahetusel, reedest pühapäevani osales Orissaare Spordi U-13 korvpallivõistkond põhjamaade suurimal korvpalliturniiril Tallinn Nord Cup 2019.

Kolme päeva jooksul pidasid poisid viis mängu, millest suudeti võita kaks. Esimene kohtumine soomlaste Karhu Basketi vastu oli võrdsete heitlus, mõlemad võistkonnad veel värsked ja kaitses agressiivsed. Suutsime võtta võidu 25:19. Teises mängus astus meile vastu turniiri favoriit ja hilisem võitja Tiit Soku KK /SK Nord.

See oli mäng, kus treener proovis jagada kõigile mänguminuteid. Kohati tegime ilusaid asju, aga vastane võttis siiski oma 43:19. Teise võistluspäeva esimene mäng venelaste Olimpi vastu oli selle turniiri üks paremaid, selle mängu võit oleks taganud koha poolfinaalis, kuid vajaka jäi õige pisut.

Kaotasime 31:35. Vastased lõid meid pikkusega ja lauavõitlus saigi selles mängus määravaks. Samas poistelt väga südikas mäng, eriti rünnakul. Järgmine vastane soomlaste PuHu. Tõeline thriller, vastane haaras kerge initsiatiivi, kuid vahe ei kärisenud suuremaks kui 4-5 punkti. Kuigi vastaste pink oli pikem, kestsid poisid hästi.

Paari õnnestumisega suutsid haarata eduseisu ja kasvatada vahe 2 minutit enne mängu lõppu kuuele punktile. See ei olnud veel võit. Jäime kõva pressingu alla, aga ära kannatasime. Lõpuvile kõlades tablool võidunumbrid 30:28 ja rusikad taeva poole.

Turniiri viimasel päeval mängisime viienda koha mängu Lahti Basketball Junioritega. Siin pidime hakkama saama ilma Rasmus Olopi ja Rasmus Tamburita. Ühte vaevas käe-, teist jalavigastus. Vaatamata sellele olime veel pärast kolme veerandaega punktiga peal, siis aga jõud rauges ja tuli vastu võtta kaotus 30:38.

Kokkuvõttes väga hea turniir poistelt, just selliste mängude järele oleme sel hooajal puudust tundnud, kus pinge kestaks lõpuvileni välja.

Võistkond mängis koosseisus: Margus Mägi, Tanel Kreem, Egert Tambur, Rasmus Olop, Rasmus Tambur, Andri Truumees, Karl-Hendrik Mäeots, Ardi Kald ja Oskar Maripuu.

Suur tänu samuti Rasmus Olopi emale kes aitas transpordiga!

Andre Kuntsel,

U13 võistkonna treener

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.