main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maakonna meister Milde Burkova. Alver Kivi

Maakonna meister Milde Burkova. Alver Kivi

Selgus Malekuninganna karikaturniiri võitja

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
20.05.2019
15:01

28. korda toimunud Saaremaa malekuninganna karikaturniiril oli sel aastal mängimas kuus naismaletajat, neist neli külalist mandrilt.

Heas hoos oli tallinlanna Merike Rõtova, kes võitis turniiri 4,5 punktiga 5 võimalikust. Meie maakonna parim Milde Burkova kaotas esimeses voorus Rõtovale, kuid jätkas siis täiseduga ja sai 4 punktiga teise koha. Varasematel aastatel selle võistluse kuus korda võitnud Heda Kruusiauk pidi seekord 2,5 punktiga leppima kolmanda kohaga.

Mängutaseme tõusu näitas meie teine maletaja Ülle Rahula, kelle taibukas mäng Kruusiaugu vastu, mis viigi tõi, vääris kõigi tähelepanu. Kokkuvõttes talle 1,5 punktiga viies koht.

Maakonna meistrivõistluste kuldmedali sai Milde Burkova ja hõbemedali Ülle Rahula.

Juuno Jalakas

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.