main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poiste esikolmik (vasakult): Ekke Jaak Valge, Kent Kütt, Markos Pukk. Gunnar Usin

Poiste esikolmik (vasakult): Ekke Jaak Valge, Kent Kütt, Markos Pukk. Gunnar Usin

Kent Kütt ja Stella Getreu – Saaremaa parimad noored pinksimängijad

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
20.05.2019
16:44

Läinud nädalal selgitati Kuressaare Avatud Noortekeskuses Saaremaa parimaid noori lauatennisemängijaid, kes võtsid üksteiselt mõõtu Kuressaare lauatenniseklubi Tops pikkade traditsioonidega lahtistel lauatennise maiturniiridel.

Kaheksa noormehe seas näitas teatud üllatusena kõige kindlamat mängu Kuressaare gümnaasiumis õppiv 16-aastane Kent Kütt, kes võitis ringsüsteemis peetud turniiril kõik vastased ja viis koju XXII LTK Tops lahtise U19 noormeeste turniiri peaauhinnaks välja pandud välireketite komplekti.

Teise kohaga leppis kuus võitu saavutanud Ekke Jaak Valge (SÜG), kes pidi loosi tahtel kohtuma hilisema võitjaga kohe avavoorus, kus edu saatis Kütti tulemusega 3:0. Kolmas oli viie võiduga Markos Pukk (KG).

Neidude seas oli parim Stella Getreu, kellele järgnesid Krislin Niit ja Airi Saarma (kõik KG).

LTK Tops XXII Maiturniiride sari jätkub eeloleval laupäeval, 25. mail kell 11 Kärla spordihoones, kus on kavas meeste ja naiste ühine turniir. Kohal on kogu Saaremaa mees- ja naismängijate koorekiht eesotsas Janek Saare ja Tiia Müürisepaga. Kärlasse on oodata ka mitmeid tugevaid mandrimaa mees- ja naismängijaid.

Kuressaare LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.