main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Põlluäär rõõmustamas. Gertrud Alatare

Siim Põlluäär rõõmustamas. Gertrud Alatare

Siim Põlluäär ja Aleksander Eerma liitusid Saaremaa võrkpallimeeskonnaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.06.2017
10:58

Saaremaa võrkpallimeeskond sõlmis lepingu eelmise hooaja Credit24 liiga kõige väärtuslikuma mängija Siim Põlluäärega ja sidemängija Aleksander Eermaga.

Siim Põlluääre näol on tegu 28 aastase kogenud 197 cm pikkuse mängumehega. Sellega on klubil diagonaalründajate positsioon eeskujulikult täidetud, sest eelnevalt on käed löödud juba ka Hindrek Pulgaga.

21 aastane sidemängija Aleksander Eerma on kõrgete sihtidega noormees, kes eelnevatel hooaegadel on TTÜ põhisidemängija rolli kandnud. Peagi on Saaremaa meeskonnaga uusi mehi liitumas ja klubi annab nendest teada juba enne jaanipäeva.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.