main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reimo Nook Viikingi vormis. SJK Viiking

Reimo Nook Viikingi vormis. SJK Viiking

Reimo Nook Gotlandil jalgpalluri ja jalgratturina

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
17.06.2017
08:45

Saarlased osalevad Gotlandil toimuvatel Saarte mängudel teist korda. Kui 1999. aastal võistles jalgpallimeeskonna koosseisus Reimo Nook, siis tänavu on ta stardis jalgrattakoondisega.

“Eks see tuleb rohkem minu lõppakord, ega ma ei viitsi enam rohkem eriti võistlemas käia,” tunnistas Reimo Nook. “See on rohkem Mihkel Räime ja Karl Patrick Laugu idee. Minu huvi on võistkonda aidata, sest viis meest saab peale ja igasuguseid olukordi tuleb ette. Oleme koos ka trenni teinud ja Audi GP näitas, et sõita jaksan, seepärast tahan anda endast maksimumi.”

Jalgratturid on Reimo Nooki oma võistkonda kutsunud ka varem, kuid 2011. aastal Wighti saare võistluste ajal sai ta isaks ja 2015. aastal oli Jerseyl rada tema jaoks liiga raske. “Kuna Gotlandi rada mulle sobib, poisid kutsusid ja võistlused on lähedal, siis otsustasin osaleda,” lausus ta.

  1. aasta jalgpalliturniirist meenub Reimo Noogile esmalt esimene kaotatud kohtumine Gröönimaale. “Me läksime nende vastu päris üleolevalt ja olime kindlad, et neid mehi me kindlasti võidame,” meenutas Reimo Nook.

“Aga siis tuli katastroof, kui olime naks-naks 0:4 kaotusseisus. Ühe värava lõime ikkagi tagasi ja igas mängus saime vastaste võrgu korra sahisema, kuigi mängisime lõpuks viimasele kohale. Jalgpalli tase on nendel mängudel ikka hirmkõva.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.