main banner
Saaremaa Spordisõber logo
koos treeneriga vastuvõtul. Raigo Pajula

koos treeneriga vastuvõtul. Raigo Pajula

EOK tunnustas noori jääpurjetajaid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
17.06.2017
08:43

Eesti Olümpiakomitee tunnustas Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskuses korraldatud vastuvõtul sportlasi ja treenereid, kes on võitnud 2017. esimesel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid, teiste hulgas olid ka jääpurjetajad Georg Paomees, Daniel Rüütel, Joosep Laus ja Kevin Grass.

Pidulikul vastuvõtul õnnitles Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa edukaid täiskasvanuid, noor-, veteran- ja parasportlasi, kes on võitnud tänavu Eestile rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel kokku juba 65 medalit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.