main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Stipendiumi võitjad pildil koos Rimi Eesti turundusjuhi Andrija Arro ja EJL Rahvajalgpalli osakonna juhi Teet Allasega. Kertu Tutk

Stipendiumi võitjad pildil koos Rimi Eesti turundusjuhi Andrija Arro ja EJL Rahvajalgpalli osakonna juhi Teet Allasega. Kertu Tutk

Saaremaa poisile Rimi jalgpallipreemia

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.06.2017
14:50

Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi suvelaagrite raames loositi välja kolm 300-eurost stipendiumi, mis suunatakse lapse jalgpallitreeningutesse. Ühe auhinna pälvis Kuressaare laagris osalenud Brendon Reinmägi.

Rimi koos Eesti Jalgpalli Liiduga annab tänavu kokku välja stipendiumid kuuele noorele jalgpallisõbrale, kes veel ei osale jalgpallitreeningutel, aga soovivad seda järgneva hooaja jooksul teha. Stipendiumisaajate eest katab Rimi järgmisel sügisel, talvel ja kevadel trennikulud 300 euro ulatuses. Kolm võitjat loositi välja juunikuu laagrites, kolm võitjat selguvad augustis. Täpsema info stipendiumite kohta leiab jalgpalliliidu koduleheküljelt.

Juunikuu laagrites osales 847 last, neist 106 tüdrukut, kes veetsid meeleoluka nädala kohalikel jalgpalliväljakutel ja said lisaks külastada A. Le Coq Arenat. Suvelaagreid viis läbi 94 juhendajat.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.